Wordpress Rehberi

WordPress Sitenin Temasını ve Eklentilerini Öğrenme

Bir İnsan Site Temasını Altyapısını Neden Merak Eder?

Genellikle tüm webmasterların ya da bizim gibi ufak hobi sahibi wordpress kullanan insanların genelde tema ile başı dertten kurtulmaz. Gezinirken de güzel bir site gördüğümüzde  bu sitenin wordpress altyapısı kullanıp kullanmadığını merak ederiz. Bana çok oluyor mesela bakıyorum siteye sonra temasına sonra eklentilerine falan. Ona göre notunu veriyorum kendime göre. Hobi işte bizimkisi 🙂

Bu durumda sitenin hangi altyapı kullandığını ve wordpress se hangi tema ve hangi eklentileri kullandığını gösteren güzel bir web sitesi hazırlanmış.

Peki Nerede Bu Veb Sitesi

Sitenin adından da anlaşılacağı gibi (WHAT WORDPRESS THEME IS THAT?) sitelerin wordpress olup olmadığını kontrol eder. Kullanımı çok basittir.Aşağıdaki butona tıklayarak siteye gidin ve oradaki alana öğrenmek istediğiniz sitenin adresini tam olarak girin ve arama butonuna basın.

WordPress Tema Öğrenme Linki: http://whatwpthemeisthat.com

Yazıyı Hazırlarken Hezimete Uğradım

Dedimki şuraya bir resim atıyım yetginoglu.com u aratıyım temasını falan gösteren bi resim atıyım daha açıklayıcı olsun ama ne hikmetse benim sitede hata verdi hiç hata vermeyen güzelim site 🙂 O nedenle resim koyamadım. Resim koyamadım ama wordpress sitelerin temasını ve eklentilerini bulan bu güzelim siteyi uzun uzun anlattım. Şimdi bazılarınız diyebilir. ‘Ya kardeşim bir tane link vericeksin neden bu kadar uzattın.’ Bu kadar uzatmamın nedeni SEO için arkadaşlar. Yani arama sonuçlarında bu yazdığım yazı zırt diye çıkması için uzun yazmam ve anlatmam gerekiyor.

 

yetginoglu site tema ve eklenti bulma
WordPress Tema ve Eklentileri Öğrenme

Yukarıdaki resim gibi bir arayüzü var sitenin. Artık merak ettiğiniz tüm wordpress sitelerin temalarını ve eklentierinin bir kısmını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün