Teknolojik Haberler

Apple 2017 Yılına Damga Vurdu

Geçmiş yıllardaki başarısını tekrarlayan ve zirveyi kimseye kaptırmayan Apple’ın mobil ödeme sistemi olan Apple Pay, büyük rakiplerini geride bırakma konusundaki tecrübesini tecrübe katıyor.

Sektöre yenilik katma anlamında işini en iyi yapanların başında gelen Apple için cep telefonu veya tablet hiç fark etmiyor. Daha yeni modelleri çıkmadan meraklıların heyecanla beklediği bir marka olan ve piyasaya çıkmayan modelleri hakkında günler öncesinden araştırmalar yapılan Apple ile hayat çok daha eğlenceli olacak. 1 Nisan 1976 yılında Steve Jobs, Steve Wozniak ve Ronald Wayne tarafından Kaliforniya şehrinde kurulan, çok uluslu bir şirket olan Apple sevenlerini şimdiye kadar hiç hayal kırıklığına uğratmadı.

Dünyanın en büyük cep telefonu üreticisi olan Apple ile sevdiklerinize ulaşmak tek dokunuşta mümkün olacak.

Microsoft rekabetinden maddi olarak karlı çıkan taraf olan ve en popüler elektronik şirket ünvanına sahip Apple’ın bu yükselişi ve koruduğu kariyer benzer şirketlerin biraz moralini bozuyor.

Piyasaya ilk renkli dijital fotoğraf makinesinin sunan Apple, bulunduğu zamana ayak uydurmanın ve yol gösterici olmanın avantajını daha uzun yıllar sürdüreceği benziyor.

Bir Apple cihazınız varsa bir adres bulmak istiyorsanız, Fourquare kullanarak gideceğiniz yolu en kısa sürede bulabilirsiniz.

Bu aralar en popüler fotoğraf çekme tarzı olan selfie çekmek Apple’ın kulaklığının ses açma tuşuna, cep telefonunuzu kamera modundayken basıp en güzel Öz çekimleri yapabilirsiniz.

apple 2017 yılına damga vurdu

Cep telefonunun Apple ise, cep telefonunuz kilitli olsa bile kilidi açmadan kamerayı çalıştırabilirsiniz.

Performans ve tasarım konularındaki devrim özelliklerine sahip Apple ile, her yeni cihaz demek bir önceki sürümün bir tık üstü ve kalitesi demektir. Destek projesi ile kullanıcılarının her zaman yanında olan şirket, her zaman en iyi olmanın peşinde.

Önemli olan başarılı olmak değil bu başarıyı devam ettirmektir ve Apple, bunun hakkını fazlasıyla veriyor.

Apple markası iPhone serisinin devamı olan yeni model cihazlarla teknolojisi çağına yakışan ve kullanıcıların hep bir üst modelde hayal ettiklerini karşılamada ustalığını konuşturmayı başarıyor.

Fark yaratmayı bilen ve iyi analiz yeteneğine sahip şirket, adına her geçen gün yukarılara taşıyor. Grafik, hız ve efekt bakımından sınırları zorlayan Apple ile, cihazlarınız elinizden hiç düşmeyecek.

yüksek çözünürlük ve mükemmel parlaklık sayesinde ekrandan gözünüzü alamayacağınız yeni modellerle 2017 yılında, en iyisi yine Apple olacağa benziyor. En gelişmiş teknoloji artık Apple ile avuçlarınızın arasında.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün