Teknolojik Haberler

ADF.LY Nedir? Ödeme Yapıyor Mu?

AdF.ly Nedir ?

Güvenli Reklamcılık mottosu üzerine yayın hayatına başlayan AdF.ly günümüz de dünya üzerinde en çok tercih edilen link kısaltma servisidir. Çalışma mantığı basit olan AdF.ly kısalttığınız linkler üzerinden ek gelir elde etmenizi sağlar. Bu sistemin yayınladığı reklamlar üzerinde kesinlikle müstehcen ve +18 içerikler bulunmuyor. Gönül rahatlığıyla linklerinizi kısaltabilirsiniz.

AdF.ly Nasıl Çalışıyor ?

Ödemenizi almanız için AdF.ly üzerinde yalnızca 5 dolar kazanmanız gerekmektedir. Tüm kullanıcılarına PayPal veya Payoneer yoluyla ödeme yapmaktadır. Sizlerden istediği tek şey ise oluşturduğunuz linklere bol bol ziyaretçi çekmeniz.

AdF.ly Ne Kadar Kazandırıyor ?

1000 tıklama üzerinden 0.66$ kazandıran bu sistem Türkiye için oldukça düşük bir bütçe sunuyor.

AdF.ly Ödemeyi Nasıl Yapıyor ?

Ödeme limiti eşiğine ulaştığınızda Paypal, Payoneer, Payza gibi sistemler üzerinden ödemenizi kolay bir şekilde alabiliyorsunuz. Eğer bu hesaplardan herhangi birini daha önce kullanmadıysanız Paypal kullanıp ödemelerinizi rahat ve güvenli bir şekilde almanızda fayda var.

AdF.ly Ödeme Alt Limiti Ne Kadar ?

Sistem üzerinde linklerinizden sağladığınız gelir 5$ ve üstü olunca otomatik olarak belirttiğiniz hesaba ödeme yapılıyor.

AdF.ly Gerçekten Ödeme Yapıyormu ?

Kısalttığınız linkler başarılı bir şekilde tıklama alıyor ve herhangi bir adult içerik barındırmıyorsa korkmanıza gerek yok. AdF.ly Dünyaca ünlü bir sistem ödemenizi mutlaka yapıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün