Para Kazanma & Adsense

Sosyal Medya Yöneticisiyle Hemen Para Kazanmaya Başla!

ÖNEMLİ NOT: ARKADAŞLAR SON GÜNCELLEMEDEN SONRA HOOTSUİTE İLE GRUPLARDA TOPLU PAYLAŞIM YAĞILAMIYOR. SADECE YÖNETİCİSİ OLDUĞUNUZ GRUPLARDA PAYLAŞIMDA BULUNABİLİYORSUNUZ.

O NEDENLE ŞURADAKİ KONUDA TANITIMINI YAPTIĞIM HELP TO SHARE PROGRAMINI KULLANIN

Help to share programı sitesine gitmek için buraya tıklayın.

Bugün yazacağım konu sosyal medya yöneticisi olan HootSuite programı ile kolayca para kazanmaya başlama ile ilgili. Bu yöntem ile anında günlük 10-15tl, işler yolunda giderse 20-30 tl kazanabilirsiniz. Bu yöntem için kesinlikle hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra hemen google adsense reklam gelirlerinden para kazanmaya başlayacaksınız. Anında para kazanmaya başlamak için yazının devamını okumanızı tavsiye ederim.

Not: Bu yöntem hemen para kazanmaya başlamanız ve iyi işler için gelir elde etmeniz için. Bu yöntemle sürekli olarak para kazanmak mümkün değildir. Sürekli kullanımını tavsiye emiyorum ve zaten kullanabileceğinizi de zannetmiyorum. Facebook fake hesaplara hiç acımıyor. O nedenle uzun süreli değildir.  Sadece tema ücretleri, hosting ücretleri yada acil bir para ihtiyacınız varsa yapılabilecek bir yöntemdir. 

HootSuite Nedir?
HootSuite aslında çok amaçlı mükemmel bir sosyal medya yöneticisi program ve uygulamasıdır. HootSuite ile tüm facebook, twitter, google+ hesaplarınızı bir arada görebilir, hepsine aynı anda paylaşımlar yapabilirsiniz. Hatta bu paylaşımları zamanlayarak istediğiniz zaman yapılmasını sağlayabilirsiniz. HootSuite’in daha onlarca güzel özelliği bulunmaktadır. Kafanızda genel bir fikir edinmesi açısından kısa bir özet geçtim. Şimdi gelelim biz HootSuite’in hangi özelliğini kullanacağız? HootSuite ana sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

1 2 3Sonraki sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. ben pro aldım fakat yönetici olduğum gruplar çıkıyor sadece üyesi olduğum gruplar çıkmıyor neden acaba? çıkması için ne yapabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün