Para Kazanma & Adsense

İnternetten Para Kazanmak Kolay Mıdır?

Son 5-6 yıldır iyice popülerleşen ‘İnternetten Para Kazanma’ olayları herkesin diline düşer oldu. Kimi görsem internetten para kazanmanın yollarını arıyor. Kimi görsem benden daha başarılı olanların başarılarını anlatıyor. Adam bir site açmış ayda 2 bin lira kazanıyor, kadın el işi örneklerini sitesinde yayınlayıp oturduğu yerden para kazanıyor….. Gibi gibi gibi.

Arkadaşlar öncelikle geçenlerde gördüğüm bir resimden bahsetmek istiyorum. Resimde şöyle deniyordu. Başarı buzdağı gibidir, insanlar sadece başarıyı görür, bu başarının nasıl geldiğini kimse bilmez ve ilgilenmez. Gerçekten de öyle, kimse demiyor bu adam kaç yıldır uğraşıyor bu işle, kaç site yaptı, kaç para harcadı, hepsini geçtim ne kadar emek verdi.

internetten para kazanmak
Bu şekilde para kazansak ne güzel olurdu 🙂

İnternetten para kazanmak çok kolaydır aslında. Ama şöyle, para kazanacak seviyeye gelmek çok zordur. Yıllar alır, zaman alır, uykusuz geceler ister. İşyerinde herkes çay molasındayken makale yazmak, herkez yemek yerken sitesine seo yapmak ister.

Sonuç olarak şöyle diyebiliriz;

İnternetten para kazanmak göründüğü gibi iki günde olacak birşey olmamakla birlikte, zamanla para kazanmanın çok kolaylaşacağı bir sektördür.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün