Para Kazanma & Adsense

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Günümüzde internetten para kazanma yöntemlerinden bir diğeri de anket doldurarak para kazanmak sistemidir. Bu sistem oldukça hızlı büyümeye devam etmekte ve de 2013 yılı içerisinde Türkiye’den tam 60.000 kişi 3.850.000$ ödeme almıştır. Bu anket doldurarak para kazanma işinizde sizin çabanız ne olmuştur?

Eskiden caddelerde anketör yapan kişileri görmüşsünüz ve de bu kişiler sizlere soru sormak 1 dakikanızı istemişlerdir. Bu insanlar anket doldurarak para kazanmak isteyen kişilerden oluşmaktadır. Bu insanlar artık sokaklarda ve caddelerde gün geçtikçe azalmaya başlamış ve nadiren görülmeye başlamışlardır. Bunun sebebini siz hiç düşündünüz mü? Bunun ana temel sebebi anket doldurarak para kazanmak isteyen ajansların ortaya çıkarak insanlara internetten mail yolu ile anket göndermelerinden kaynaklanmaktadır.

Bundan dolayıdır ki on binlerce kişiyi dakikalar içerisine mail yolu ile sorularını yollayarak istediği cevaplarını da 1 gün içerisinde almaktadırlar. Dolayısıyla anket firmaları bu işi normal anket işçisi çalıştıracağına daha fazla para vereceklerinden dolayı internet üzerinden anketlerini göndermelerinin sebeplerinden biri budur.

Örnek bir anket sorusu olarak; Kaç yılda seyahat ettiniz? , yılda kaç kere teknoloji ürünleri alırsınız gibi tarzda sorulardır.

Büyük firmalar anket doldur para kazan işlerini anket ajans firmalarına göndererek işlerini daha ucuz maliyetli bir şekilde yaptırmak istemeleridir. Bu yüzden dolayıdır ki sanal ortamda yeni anket kitapları çıkararak sizlere yardımcı olmak istemektedirler. Bunlardan en iyisi anket secret ( tıkla indir ) kitabıdır. Bu e-kitap firmasında A’dan Z’ye bütün firmalara en kısa yoldan nasıl kayıt edileceğinizi, hangi şekillerde anketlerin doldurulacağını ve de 200’den fazla garantili anket firmaları vardır. Bu kitap sayesinde artık sizlerde günde 2 saat vakit ayırarak evden anket doldurarak para kazanmaya başlayabileceksiniz.

Sanal ortamda artık para kazanmak birçok yöntem bulunmakla birlikte, en kolay ve zahmetsiz bir şekilde anket doldurarak para kazanmak yöntemidir. Kitabımızdaki anket firmalarına kayıt olduktan sonra sadece mail adresinize gelecek anketleri beklemenizdir. Şimdi gelelim bu anket firmalarının bizlere neden para ödediklerini açıklayalım. Bunun başlıca sebeplerinden birisi piyasada rekabet eden binlerce firma müşteri potansiyelini belirlemek için anket yapmak zorundadırlar. Bu yüzden firmalar çıkarmak istedikleri ürünleri anket cevaplarını analiz ederek çıkarmaktadırlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Davut bey merhaba. Ankent doldurarak ve makale yazarak da para kazanabilirsiniz. Yazma yeteneğiniz varsa makale yazma işini de bir düşünün.
    Anket doldurup para kazanmak için napolyon diye bir sistem var. Onu deneyebilirsiniz. Bu işten aylık 250-300 lira alan arkadaşlarım var. Aşağıdaki linkten kayıt olursanız bana da faydası olacak. Eğer istemezseniz normal kayıt da olabilirsiniz.

    http://www.napolyon.com/Uye/Kayit-Formu.aspx?lid=1885ae13-a16b-4d17-b3fc-418dafcb67ff

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün