Gündem Konuları

General Mobile Discovery Siyah

Her alanda cebimize ve zevkimize uygun olan, gözümüze hoş görünen, sadece alo demek için değil, diğer iletişim alanlarında da aranılan, istenilen bir cihaz artık, cep telefonları.

Bilgisayarın küçülmüş hali iken, dokunmatik özelliği ile bir anda bilgisayara ” ilham kaynağı ” oldu. Modeller çoğaldıkça bizlerde, cep telefonlarından çok daha fazla beklenti umar olduk. Önce kablolardan kurtulup, istenilen yerden telefon edebilme olanağı sağladı.

Mesaj denilen şeyle tanıştık, konuşmak yerine yazmak, siyah beyazdan renkli ekranlara, çok daha başka bir iletişim ve bilgi kaynağı olan internette artık cepte idi, Özellikler büyüdükçe kendi küçüldü. Ekran büyüdükçe kapladığı alan ufaldı ve inceldi…

Bu yenilikler arttıkça, cep telefonu firmaları; aynı marka fakat, farklı modeller üretmeye, hep daha da bir üst modeli yani yeniliği hedeflemeye başladı. Şuan oldukça popüler ve beğenilen markalardan biride General mobile discovery siyah modeli cep telefonu markası.

General Mobile cep telefonunuz ile istediğiniz uygulamayı indirmek ve kullanmak için google play indir sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Siyah, ince, şık görünümlü bir ekran, hem bayan hem de erkek kullanıcıların rahatlıkla kullanabilecekleri bir cep telefonu modeli. 1.2 GHz işlemci hızı ile istenilen komutları, hızlı bir şekilde gerçekleştirme imkanı sağlar.
4.7 inch ekran genişliğine sahip, General mobile discovery siyah, modeli ile videolarınızı çok daha büyük ve geniş bir ekranda izleme olanağına sahip olursunuz.

1280 * 720 Ekran çözünürlüğü ve 8 Mp kemara ile artık resimleriniz daha net ve çok daha renkli. MicroSD hafıza kartı, 16 GB dahili hafıza ile dilediğiniz bir çok uygulamayı indirebilir, istediğiniz dosyaları saklayabilirsiniz. Android 4.2 İşletim sistemi ve dokunmatik ekran özelliklerine sahip, General mobile discovery siyah, cihazla artık, yüz algılama, görüntü sabitleme, gülücük yakalama ve otomatik odaklanma çok kolay !

Anı yakalamak, hafızada canlı tutmak, bazen renk vermek ya da nostalji havası katmak, geçmişi günümüze taşımak… Bu özellikleri çeşitli uygulamalar indirip bambaşka hale dönüştürmek, farklı bir dokunuş yapmak….

Yer bildirimi, tarih ya da istenilen not ile birlikte, sevdiklerinizle paylaşmak çok zevkli ve kolay artık. General mobile discovery siyah renkli telefonunuz ile; yapmak istedikleriniz veya hayalleriniz hiçte uzak sayılmaz !. Yazılım, donanım ve işletim sistemi açısından oldukça üstün özelliklere sahip bu marka ile hayat çok yaşanılası bir hal aldı. Anı sadece yaşamak değil, paylaşmakta çok keyifli artık. General mobile discovery kullanıcıların övgü ve beğenisini sonuna kadar hak ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün