Tecrübelerim

Retrica Uygulaması Nedir ve Nasıl İndirilir

Arkadaşlar son zamanlarda fotoğraf çekmek özellikle selfie resimler çekmek ve bunları yayınlamak oldukça moda. Ama çektiğiniz resimler bazen kötü çıkabilir. Yada siz çirkinsinizdir ne yaparsanız yapın resimleriniz güzel çıkmaz 🙂 Bu durumda imdadınıza hızır gibi yetişen bir uygulama olan retrica size tüm desteği sağlıyor.

Retrica uygulaması ile artık neredeyse çirkin kız kalmadı gibi bişey. Çekilen resimler çok güzel ve kusursuz. Bunu sağlayan retricanın çeşitli filtreleri ile sizde kendi resimlerinizi çok güzel hale getirebilirsiniz. Retrica uygulamasını android ve ios tabanlı işletim sistemi kullanan cep telefonu, tablet gibi cihazlarınıza indirip yükledikten sonra ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu konuda bilginiz yoksa, sadece retrica uygulaması için hazırlanmış olan retrica indir sitesini ziyaret edebilrisiniz. Site sadece retrica için hazırlanmış olduğundan uygulama ile ilgili her türlü desteği bulabilrisiniz. Nereden nasıl indirilir?, hangi filtreler daha etkilidir ve nasıl kullanabilirsiniz gibi soruların cevapları sitede mevcut.

Retrica İle Neden Resimler Güzel?

Android için retrica indir ile resimlerin güzel olmasının nedeni içinde bulundurduğu çeşitli filtrelerdir. Bu filtreler resimdeki bozuklukları kaldırıp rötüşleyip size o şekilde sunar. Böylelikle retrica filtreleri ile en güzel selfie resimlerinizi çekebilirsiniz.

Retrica’da Sadece Filtreler Mi Var?

Hayır. Retrica uygulaması içinde değişik kolajlar oluşturabilmeniz için hazırlanmış seçenekler mevcut. Birden fazla resmi tek kare içine koyabilir, arka arkaya resimler çekebilirsiniz.

retrica indir

Retrica Uygulamasını İndirme Sitesi

7 Yorum

Yorum Yazın

film izle 2017
cs go crosshair
kafa topu
porno izle
sikiş izle
dns sunucusu yanıt vermiyor
sex hikayeleri
seks hikayeleri
free porn