Sosyal Medya

Twitter Oto Takipçi Kasma Kodları ve Kullanımı

twitter-takipçi-kasma-kodları

Herkese merhaba. Bu yazıda sizlere twitterda otomatik takipçi kama, sizi takip etmeyenlerin takibini bırakmanın en kola yolunu anlatacağım. Bu kodlar ile kısa süre içinde twitter fenomeni olabilirsiniz ya da takipçilerinizi katlayabilirsiniz.

Sosyal medyanın gücünü şu günümüzde kimse inkar edemez. Bu güze sahip olmak için ücretli programlara, panellere ihtiyacınız yok.

Yapmanız gereken Google Chrome, Opera ve Yandex gibi tarayıcılarda sağ tık yaparak “Öğeyi Denetle” demek. Daha sonra “Console” sekmesine gelmek ve aşağıdaki kodu yapıştırmak.

Twitter Takipçi Kasma Kodları

Twitter Takipçi Kasma Kodları

Daha iyi anlaşılmaı için adım adım yazıyorum;

1- Önce takip etmek istediğiniz kişileri listeleyin. ani arama yapın takibe takip, takipçiler, yada önerilenler. Sayfada takip edilmeye hazır kişiler beklerken. Sayfanın en altına kadar inin. Tümün açılsın ki kodu yapıştırınca tümü takip edilebilsin. 

Burada en alta kadar inmek içinde uğraşmak istemiorsanız aşağıdaki kodu ”Console” yazan yere yapıştırın. 

$(document).ready(function () {
var zamanlayici = false;
zamanlayici = setInterval(function () {
var sayfaKaydirma = $(window).scrollTop();
if (sayfaKaydirma + $(window).height() == $(document).height() || sayfaKaydirma + $(window).height() > 90000
) {
clearInterval(zamanlayici);
} else {
sayfaKaydirma = sayfaKaydirma + 2000;
$(‘html, body’).animate({
scrollTop: sayfaKaydirma
}, 1);
}
}, 570);
});


2- En alta kadar açıldıktan sonra bu çıkan kişileri takip etmek için aşağıdaki kodu yine ”Conole” yazan yere yapıştırın;

__cnt__=0; jQuery(‘.stream span.button-text, span.follow-text’).each(function (i, ele) { ele = jQuery(ele); if (ele.css(‘display’)!=’block’) {console.log(‘already following:’, i); return;} setTimeout(function () {ele.click();}, __cnt__++*500); })

3- Buraya kadar herşey güzel. Şimdi sizin takibinize karşılık vermeyen kişilerin takibini kaldırma zamanı. Öncelikle sizin takibinize geri dönüş yapmayan kişileri bulmak için Profilinize ve oradan da takip ettiğiniz kişiler sayfasına gidin. Daha sonra aşağıdaki kodu “Öğeyi Denetle” ve “Console” sekmelerinden seçin ve kodu yapıştırın. Hepsi bu kadar geçmiş olsun.

setInterval(function() { $(“.FollowStatus”).each(function(){ $(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove(); }); $(“div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button”).click(); }, 20000); setInterval(function() { $(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove(); }, 30000); setInterval(function() { window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom); },5000); setInterval(function() { window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight); },1000);

Bu kodlar %100 çalışan kodlardır. Eğer yinede çalıştırmakta veya yapmakta zorlandığınız bir bölüm olursa yorum bölümünden yazabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bu makaledeki kodları seocry forumundaki bir palaşımından alıntı yaptım. Seocry forumu ve samimi ailesine teşekkür ediyorum.

27 Comments

Yorum Yazın

ankara escort